Fotel Uszak - Wyjątkowy fotel do salonu

Szukasz Fotela Uszak dla Siebie i nie wiesz, od czego zacząć? Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę.

Co to jest Fotel Uszak?

Jeśli szukasz fotela, w którym chcesz się zrelaksować, to fotel Uszak jest najlepszą propozycją. Jest to duży fotel tapicerowany, z dużą poduszką na siedzisku i z stylowymi uszami po bokach. Podłokietniki są wykończone wałkiem, a nóżki są krótkie, drewniane. Dużo świeżo upieczonych mam decyduje się na jego zakup ze względu na wygodę podczas karmienia piersią.

Jakiego Uszaka wybrać?

Na rynku jest coraz więcej Uszaków, różnią się zastosowanymi dodatkami, rodzajem obicia, stylami nóżek i rozmiarami. Istnieją również wersję mini dla naszych dzieci. Poniżej przedstawiamy kilka ich rodzajów:

Fotel Uszak

Fotel Uszak - ten ma standardową formę, oparcie jest wykończone guzikami (możliwa jest rezygnacja z nich). Na siedzisku zastosowana jest sprężyna falista dla zwiększenia komfortu, drewniane nóżki są wykręcane.

Fotel Uszak Chesterfield

Fotel Uszak Chesterfield – Jeśli lubujesz się w meblach typu chesterfield, to ten Uszak Ci się spodoba. Ręczne robione pikowanie nadaje nieziemski urok temu fotelu.

Fotel Uszak Carmen

Fotel Uszak Carmen – Ten fotel posiada dodatkowe wykończenie lamówką, nóżki również drewniane, przednie w stylu ludwik, a tylne standardowe proste. Nóżki są przymocowane na stałe.

Fotel Uszak Carmen Kids

Fotel Uszak Carmen Kids – Jest to mniejsza wersja Uszaka Carmen, sposób wykończenia jest identyczne, różnica jest jedynie w wymiarach. Został stworzony z myślą o naszych dzieciach.

Fotel Uszak Carmen Pik Karo

Fotel Uszak Carmen Karo – Bazą tego Uszaka jest Uszak Carmen, natomiast dodatkiem jest pikowanie karo na oparciu, w którym zastosowano guziki w kolorze tkaniny, jest możliwość również użycie imitacji kamieni Swarovskiego.

Fotel Uszak Carmen Przeszycia Pionowe

Fotel Uszak Carmen Przeszycia – Jeśli szukasz oryginalnego wykończenia, dobrą opcją jest ten Uszak. Są tutaj bardzo głębokie przeszycia wzdłuż oparcia. Nadaje to bardzo oryginalny wygląd.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu Uszaka?

Najważniejszą rzeczą podczas zakupu Uszaka jest wybranie odpowiedniego materiału obiciowego. Będzie on często użytkowany przez nas, jak i przez dzieci.
Pierwszą opcją jest zastosowanie eko-skóry, którą łatwo jest utrzymać w czystości, każdy bród czy plamę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Proponujemy zastosować eko-skórę SAHARA lub LONG ISLAND.
A co z materiałem? Tutaj mamy szersze pole do popisu, istnieje wiele tkanin, które są łatwo czyszczące, zmywalne i z dużą wytrzymałością na ścieranie. Nie musimy się obawiać o plamy. Dzisiejsze materiały równie łatwo zachowamy w czystości.
Do Uszaka proponujemy wybrać: CASABLANCA, TUNIS, PRESTIGE i AWILLA.

Masz jeszcze jakieś pytania odnośnie do Uszaków? Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy dobrać Uszaka idealnego dla Ciebie.

Komentarze

Zostaw komentarz

Top